Apie mus.

Restoranas

Restoranas

Restoranas „JachtKlubas“ įsikūręs romantiškoje vietoje pušyne prie Kauno marių prieplaukos. Sėdėdami jaukiame krėsle su puikaus vyno taure, galite mėgautis gardžiu maistu ir stebėti grįžtančius laivus, žvelgti į marių panoramą.

Dieną čia šviesu, gaivu ir ramu. Tai puiki vieta pietums, verslo susitikimams. Vakarais jus apsups elegantiška ir šilta aplinka. Savaitgaliais gyvos muzikos vakarai, įvairūs renginiai ir įvykiai privers sustoti laiką. Taip pat nepamirštame ir mažųjų mūsų lankytojų. Tai restoranas draugiškas šeimoms – įrengta vaikų žaidimo aikštelė, pateikiamas vaikiškas meniu, didelės erdvės tarp staliukų patogios privažiuoti su vežimėliais, asfaltuoti takai aplink Kauno marias patogūs pasivaikščiojimui.

Mūsų filosofija

Mūsų filosofija

Jaukus, šiltas ir romantiškas restoranas pušyne prie Kauno marių.
Restorano virtuvė – šiuolaikiška, ištikima tikram produkto skoniui bei idealiam patiekimu.
Draugiškos ir lanksčios kainos.
Išskirtinė vieta Jūsų šventėms.

Apie virtuvę

Apie virtuvę

Pusryčiams, pietums ir vakarienei „JachtKlubas“ siūlo turtingą, rinktinį ir įvairų meniu. Restorano virtuvė – šiuolaikiška, tiksli, ne ekstravagantiška, bet ištikima tikram produkto skoniui bei idealiam patiekimui. Maisto šviežumas ir puikus aptarnavimas yra pagrindinė sudedamoji mūsų filosofijos dalis.
Taip pat rūpestingai parenkame gėrimus. Vynų meniu rasite išskirtinio ir nepriekaištingo skonio vynų bei stipriųjų gėrimų. O gaivūs vaisių kokteiliai ruošiami tik iš pačių šviežiausų ingredientų.

Kodėl mus

Kodėl mus

Restoranas „JachtKlubas“ pasiruošęs Jus pradžiuginti bet kokia proga, ar tai būtų vestuvės, krikštynos, jubiliejus, romatiškas vakaras ar tiesiog šiltas pasisėdėjimas su draugais prie taurės vyno. Vienu metu galime priimti iki 200 svečių. Jūsų patogumui dvi erdvios salės didelėms kompanijoms su lauko terasomis. Norintiems smagiai pažymėti savo šventę mažoje kompanijoje ir trokštantiems privatumo, mažoji Rytinė salė. Jūsų paslaugoms erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.